بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا

آخرین اخبار از بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا

آخرین اخبار از بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا

رخی نزدیکان پل پوگبا ستاره فرانسوی یوونتوس فاش کردند که خود این بازیکن عجله و اصراری برای ترک یووه ندارد؛ اما از آنجاییکه مدیر برنامه های پوگبا در درآمد انتقال او به سایر باشگاهها شریک است و ۲۰ درصد از کل مبلغ قرارداد به او می رسد، به همین دلیل مینو رایولا بیشتر از خود پوگبا به این انتقال تمایل دارد.

باشگاه لاتزیو ایتالیا اعلام کرد تمام اقدامات لازم برای دریافت غرامت ۵۰ میلیون یورویی از مارچلو بیلسا را دنبال کرده و به هیچ وجه از موضع خود عقب نشینی نمی کند. هفته آینده لاتزیو دادخواست رسمی خود را تقدیم دستگاه قضایی ایتالیا خواهد کرد.

گرازیانو پله در آستانه جدایی از ساوتهمپتون قرار دارد. پله قرار است با قراردادی به ارزش ۱۳ میلیون پوند به تیم شاندونگ لوننگ در سوپر لیگ چین برود.

باشگاه تورینو ایتالیا با پیشنهاد ۵/۱۷ میلیون یورویی منچستر سیتی برای به خدمت گرفتن برونو پرس مخالفت کرد. باشگاه ایتالیایی برای این انتقال ۲۰ میلیون یورو طلب کرده بود.

آرسنال انگلیس پیشنهاد رسمی خود برای به خدمت گرفتن نون سوبوتیچ مدافع بوسنیایی بورسیا دورتموند را به مسئولان تیم آلمانی ارائه کرد. آرسنال برای به خدمت گرفتن این مدافع ۲۷ ساله رقابت سختی با میدلزبورو دارد.

تاتنهام انگلیس هم به صف مشتریان ماریو گوتزه پیوست. مسئولان تیم لندنی تماس های متعددی با بایرن مونیخ برقرار کرده تا در صورت امکان گوتزه را به وایت هارت لین بیاورند. پیش از این بورسیا دورتموند آلمان هم خواهان به خدمت گرفتن این هافبک ۲۴ ساله بود، اما از خرید این بازیکن صرفنظر کرد.

مقامات باشگاه وستهام ان��لیس با ارائه پیشنهاد ۲۶ میلیون پوندی خواستار به خدمت گرفتن کارلوس باکا مهاجم آث میلان شدند. علاوه بر کارلوس باکا، مسئولان وستهام قصد دارند تا روبین فان پرسی مهاجم سابق منچستر یونایتد را نیز جذب کنند.

تیم فوتبال شانگهای SIPG به طور رسمی خواستار امضای قرارداد با انگولو کانته هافبک لستر سیتی شد. این باشگاه چینی حاضر است برای این انتقال ۳۵ میلیون پوند بپردازد.

مسئولان سانتوس برزیل با پیشنهاد ۲۵ میلیون پوندی چلسی برای به خدمت گرفتن گابریل باربوسا مخالفت کردند. بارسلونا و پاری سن ژرمن از دیگر تیم های خواهان این بازیکن ۱۹ ساله برزیلی که غالباً با نیمار مقایسه می شود، هستند.  

بنفیکا پرتغال خواستار انتقال قرضی هرنانس از یوونتوس ایتالیا شد؛ مسئولان باشگاه ایتالیایی هنوز پاسخی به این درخواست تیم پرتغالی ندادند.

پس از بازی های ناامید کننده آردا توران و عملکرد ضعیفی که در بارسا داشت، مسئولان تیم اسپانیایی تصمیم به فروش ملی پوش ترکیه ای گرفتند.

اختصاصی


نظرات (0)ارسال نظر